ALOCA s.r.o

ALOCA – realitní kancelář Praha Váš partner na trhu nemovitostí v Praze a okolí. Nabízíme aktuální nabídku komerčních a nekomerčních objektů na prodej i pronájem: byty, rodinné domy, vily, obchody, kanceláře, pozemky, hotely, činžovní domy. Poradenství pro investory. realitní kancelář, reality, nemovitosti, byty, RD, pronájem, prodej, správa, bydlení, obchody, kanceláře, realit, Praha, komerční objekty, dům, domy, byt, pozemky, parcely, chaty, chalupy, pozemek, real, garáže, zahrada, kanceláře, pensiony, hotely


Realitní a správcovská kancelář ALOCA s. r. o. byla založena za účelem uspokojení potřeb zákazníků, kteří hledají dostatečně silného a stabilního partnera, jenž by je dokázal bezpečně provést všemi záludnostmi realitního trhu.

Hlavním cílem společnosti je tedy poskytovat kvalitní a komplexní služby spojené s prodejem, koupí, pronájmem či správou nemovitostí, avšak při zachování vysoké finanční a právní bezpečnosti klientů. Společnost je v právních věcech zastoupena advokátem, který v případě zájmu klientů poskytuje právní servis a konzultace.

Společnost je tvořena mladým kolektivem lidí, kteří k zákazníkům přistupují vždy individuálně a snaží se co nejlépe uspokojit veškeré jejich požadavky či přání. Naši pracovníci jsou Vám k dispozici 24 hodin denně, bez ohledu na svátky a víkendy. Vzhledem k velmi dobré jazykové připravenosti není překážkou vést veškerá jednání v některém ze světových jazyků.

Věříme, že Vás naše nabídka zaujme, a budeme tak moci navázat velmi zajímavou a korektní spolupráci, při zachování atraktivních cenových podmínek.

ALOCA s.r.o
realitní kancelář
Madridská 762/9
Praha 10 - Vršovice 101 00
tel:
+ 420 777 555 368info@aloca.cz
ENG | CZ | RU | DE | FR | IT