ALOCA s.r.o

ALOCA – realitní kancelář Praha Váš partner na trhu nemovitostí v Praze a okolí. Nabízíme aktuální nabídku komerčních a nekomerčních objektů na prodej i pronájem: byty, rodinné domy, vily, obchody, kanceláře, pozemky, hotely, činžovní domy. Poradenství pro investory. realitní kancelář, reality, nemovitosti, byty, RD, pronájem, prodej, správa, bydlení, obchody, kanceláře, realit, Praha, komerční objekty, dům, domy, byt, pozemky, parcely, chaty, chalupy, pozemek, real, garáže, zahrada, kanceláře, pensiony, hotely


INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOSTI

Investice do nemovitostí patří k tradičním typům investic z důvodu lukrativity a stability. V ČR je hlavní výhodou stále rostoucí cena nemovitostí.

Společnost Aloca s.r.o. nabízí zprostředkování koupě nemovitosti pro investory, kteří kupují nemovitost za účelem dalšího pronájmu především na území hlavního města Prahy.

Praha se stala kulturním a turistickým centrem evropského významu i dějištěm nejvýznamnějších politických jednání. Pražská památková rezervace byla v roce 1992 zapsána do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Samotné město Praha je rozděleno na jednotlivé městské části. Mezi nejlukrativnější části patří Praha 1, Praha 2, Praha 5 a Praha 6.

Praha 1 – Staré Město - nejstarší část Prahy s ohromující architekturou se nachází po obou stranách řeky Vltavy. Významná místa, která najdeme na Starém Městě, jsou Karlova ulice, Karlův most, Staroměstské náměstí.

Nové Město – založil ho Karel IV. Můžeme tam najít Karlovo náměstí, které do minulého století bylo největší v Evropě. Na Novém městě stojí i Národní divadlo, postavené již v letech 1868 až 1881.

Malá Strana - vznikla jako podhradí Pražského hradu. Dnes tam najdeme většinu velvyslanectví paláců a kostelů. Na Malé Straně je i Malostranské náměstí, na kterém byl roku 1283 postaven kostel svatého Mikuláše.

Hradčany - největší část Hradčan zabírá Pražský hrad. Je zde mnoho památek, mezi kterými vyniká katedrála sv. Víta započatá staviteli Matyášem z Arrasu a Petrem Parléřem v době vlády Karla IV.

Josefov - původní židovské město. Z památek se zachovala nejstarší synagoga v Evropě vedle níž se nachází židovský hřbitov.

Praha 2 – Vinohrady - velice populární residenční čtvrť Prahy se nachází v těsné blízkosti Václavského nám. V okolí je mnoho zeleně, velice dobrá dopravní dostupnost, veškeré nákupní možnosti. Další části Prahy 2 jsou např: Vyšehrad a Nové Město.

Praha 5 – Městská část Praha 5 patří svou rozlohou a počtem obyvatel k největším v Praze. Leží na levém břehu Vltavy v těsném sousedství historického jádra Prahy. Je to území velice rozmanité, s uliční zástavbou, vilovými čtvrtěmi, menšími sídlišti, novými obytnými komplexy, továrnami a řadou chráněných přírodních území. K nejpočetnějším památkám na Praze 5 patří bývalé usedlosti a letohrádky se zahradami a parky.

Praha 6 – Území Prahy 6 se rozkládá v severozápadní části Prahy. Pro svůj velký podíl zelených ploch a vilové rodinné zástavby je tato čtvrť vyhledávanou a žádanou městskou částí nejen mezi pražskými obyvateli, ale i návštěvníky hl.m. Prahy. Mezi nejatraktivnější části patří Hanspaulka, Bubeneč, Střešovice a Břevnov.

Spol. ALOCA s.r.o. nabízí kompletní zákaznický servis při koupi nemovitosti za účelem investice (za účelem pronájmu). Dle Vašich požadavků zpracujeme nabídku nemovitostí, zajistíme jejich prohlídku a seznámíme Vás s okolím nemovitosti. Provedeme Vás celým procesem koupě, zajistíme přípravu nemovitosti na pronájem včetně úklidu, malování, rekonstrukce, služeb bytového architekta a zařízení nemovitosti nábytkem. Převezmeme kompletní správu nemovitosti a budeme zajišťovat její pronájem, komunikaci s nájemníky a řešit vzniklé problémy (včasné platby, havárie, opravy, atd).

Pro klienty zařídíme vyzvednutí na letišti, zajistíme program a ubytování po dobu jejich návštěvy v Praze.

Aktuální informace o daních V ČR:

Základem daně z bytu nebo ze samostatného nebytového prostoru je výměra podlahové plochy v m2 vynásobená koeficientem 1,20
Daň z převodu nemovitosti – 3%
Daň z příjmů Fyzických osob – 15%
Daň z příjmů Právnických osob – 21%

ALOCA s.r.o
realitní kancelář
Madridská 762/9
Praha 10 - Vršovice 101 00
tel:
+ 420 777 555 368info@aloca.cz
ENG | CZ | RU | DE | FR | IT